Додаток таксі

Мобільний додаток таксі


(066)-625-55-71

(093)-625-55-71

(098)-625-55-71


ЗАМОВИТИ
Дешевое-такси-киев-1
Заказать такси киев

Замовлення подорожі онлайн
завжди дешевше ніж дзвонити!

Головна мета компанії “Беру Таксі”, це Ваша безпека та комфорт у поїздках на наших автомобілях.

Ми прагнемо зробити кожну поїздку максимально безпечною - розробляємо нові технології захисту та підвищуємо стандарти якості, слідкуємо за дотриманням правил спільноти та дбаємо про те, щоб користувачі та водії відчували себе комфортно.
“Беру Таксі” розробила спеціальний мобільний додаток, в один клік, Ви можете встановити його на свій смартфон та замовити виклик таксі онлайн, швидко та зручно.

У нашому додатку таксі Ви можете вибрати різні додаткові опції, такі як тип автомобіля, поїздка з дитиною, зустріч в аеропорту, перевезення тварин, оплата на карту водія та багато іншого.
Більше не потрібно пам'ятати телефони служб таксі! З нами викликати таксі набагато простіше: замовити таксі тепер стає зручним і зрозумілим навіть для тих, хто недавно став тримати в руках смартфон. Більше не потрібно довго телефонувати операторам і чекати на лінії.

Теперь вы можете совершите вызов такси всего в три клика через наше приложение. Для этого нужно:


● вказати де ви знаходитесь
● вказати пункт призначення
● спостерігати за пошуком та переміщенням вашого авто.
Чим вам допоможе мобільний додаток ?
● Швидко та зручно викликати таксі без диспетчера.
● Короткий час подачі автомобіля: від 2 до 5 хвилин.
● Ви зможете вибрати таксі будь-якого класу: від економ- до бізнес-класу.
● Можливість вибрати для замовлення відповідну мову в налаштуваннях програми.
● Для поїздки ви можете підібрати машину під ваші потреби: починаючи від дитячого крісла, салону для курців, видачі квитанції, об’ємний багаж або вам потрібна машина для поїздки з твариною.
● Ви зможете бачити докладну інформацію про автомобіль та водія, який буде вас везти.
● Ви маєте можливість вибрати водія та авто для поїздки за відгуками
● Можна бачити на карті, де знаходиться ваш автомобіль у реальному часі.
● Ви можете оцінювати якість поїздки та рівень обслуговування , повідомити про це інших користувачів, тим самим впливаючи на рейтинг водія.

Ми подбали про виняткову кваліфікацію водія котрий може до вас прибути, та досі вони всі пунктуальні та мають не малий досвід ведення. Наші водії культурні: уточнять, чи не турбує вас музика, чи підтримають розмову з пасажиром, якщо це потрібно. Автопарк таксі великий! Ви можете вибрати автомобіль преміум, бізнес та економ класу просто в додатку. І, будьте впевнені, що авто, яке прибуде на вашу адресу, буде чисте, сучасне і найголовніше – доставить вас туди, де вам потрібно бути максимально швидко, комфортно і за оптимальною ціною. Скориставшись програмою, ви отримуєте відмінні бонуси. Система їх нарахування є унікальною і в наступних поїздках принесе вам тільки плюси. Наша програма працює для того, щоб замовивши автомобіль нашого таксі, ви залишилися задоволені своєю поїздкою.