Дешевое такси

Заявка на роботу в таксі

Телефонуйте за номером або заповніть онлайн форму справа.(066)-474-10-11

Завантажити додаток на телефон системи Аndroid


Завантажити

Або введіть посилання в браузере свого телефону


regsat.com/xtaxi.apk

Робота в таксі на своєму авто

Робота в таксі на своєму авто Вам дасть замовлення у Вашому районі розташування, Ви платите тільки фіксовану ставку за замовлення. Для влаштування на роботу в таксі "Беру Таксі" потрібно мати водійський стаж і авто у хорошому стані.

Переваги роботи в нашому таксі


Напевно, кожен з нас знає, чим займається водій таксі, багато хто користується таксі. Але чи знаєте ви, як виглядає ця закулісна робота? Робота в таксі тільки для перевезення пасажирів з пункту А в пункт Б? Це легка робота? Чи вигідно це за часів, коли на ринку з'явилася величезна кількість фірм перевізників? Прочитайте цю статтю і дізнайтеся про це більше!

Як виглядає робота таксиста?

Простіше кажучи, водій таксі повинен доставити пасажира з пункту А в пункт призначення. Іноді таксист щастить не самого пасажира, а перевозить доручену йому вантаж.
Не можна заперечувати, що робота таксиста - не найлегша. Таксі доступні практично кожен день, 24 години на добу. Так що неважливо, Різдво це, новорічна ніч або звичайний день - таксист виконує свої послуги в будь-який час.
Деякі представники цієї професії, щоб заробити пристойні гроші, працюють з мінімальним відпочинком.
Також є різниця для нічної і денної роботи. У першому випадку, звичайно, небезпечніше, але буває, що таксисти вважають за краще працювати саме в такий час - на дорогах спокійніше, пасажири зазвичай вибирають більш довгі маршрути, ніж днем, менше шансів опинитися в пробці. Звичайно, в темну пору, можна опинитися в небезпечній ситуації, але проблемний клієнт може попастися і серед білого дня.

Поодинці або для іншої компанії?

Таксист може працювати самостійно або в компанії. Звичайно, ті, хто обирає другий варіант, знаходяться в більш вигідному становищі - їм не потрібно турбуватися про маркетинг або рекламу, вони отримують замовлення з центрального офісу, вони швидше знайдуть клієнта. Тим, хто діє незалежно, доводиться вкладати набагато більше і змушувати клієнта повертатися до них, що непросто.

Знижка до 4 грн/л WOG! Виконуйте від 3-х замовлень за 7 днів і активуйте свою знижку в мережі АЗК WOG:
- 1.9 грн/л на газ;
- до 4 грн/л на ДП;
- до 3 грн/л на бензин;
- 10 грн на 2 кави / чай на добу
- 10 грн на 2 хот-дога / сендвіча / ролу в добу
Зверніть увагу, знижкою на кафе можна скористатися по QR на будь-який вид палива!
Активувати знижку необхідно в додатку: перейти по кнопці меню - інформація - паливо - знижка, згенерувати QR код і показати його на касі АЗК.
Після генерації QR-код буде активний тільки протягом 60 секунд. Після закінчення часу він перестає бути активним.
Зверніть увагу! Скористатися згенерував QR ви можете не більше 3-х разів на добу на паливо і не більше 3-х разів на магазин / кафе, вважається окремо.
До моменту виконання умови по замовленнях, кнопка буде неактивна.
Персональна знижка не може бути передана третім особи.

Беру Таксi


В даний час все більше і більше перевізників не мають ліцензії (часто навіть возять людей нелегально), коштують набагато дешевше, а це значить, що клієнти часто користуються їх послугами.
Яку форму співпраці вибере таксист, звичайно, залежить тільки від нього, але треба визнати, що співпраця з таксопарків представляється вигідним варіантом.

Як стати таксистом? Чи достатньо водійських прав та автомобіля, щоб почати свою пригоду в цій професії?

Особа, яка бажає стати водієм таксі, має бути не молодше 21 року, пред'явити довідку про відсутність судимості та медичне і психологічне обстеження, яке підтверджує відсутність протипоказань для заняття цією професією. Крім того, кандидат на цю посаду повинен не погано знати місто, в якому він буде працювати.
Таксист повинен не тільки дістатися з точки А в точку Б, а й знати готелі міста, лікарні, знати, де розташовані найбільші туристичні пам'ятки, офіси і т. Д. Він також повинен знати кращий маршрут від одного місця в інше, без використання для З цією метою карт або навігації. Кандидат може познайомитися з містом або за допомогою карти, або просто досліджуючи його, дізнаючись його, проїжджаючи по різних точках. Таким чином, він швидко запам'ятає маршрути і зможе вибрати кращий з них, який заощадить час пасажира. Суть в тому, щоб не затримувати пасажира.

Яким повинен бути водій таксі?

Звичайно, таксист повинен відмінно водити, мати чуйність і бути чесним - обман клієнта, призведе до того, що повторно, він до Ви не звернутися. Крім того, вам повинно подобатися спілкування з іншими людьми, тому, що водій проводить певний час в автомобілі з тим чи іншим пасажиром, багато клієнтів захочуть поговорити, а водій, повинен підтримати бесіду.
Робота складна і не завжди окупається, тому вам обов'язково знадобиться багато терпіння. Однак це заняття також може бути пригодою. Ми ніколи не знаємо, хто встане у нас на шляху!

Робота в таксі на своєму авто


Беру Таксі - це таксі, яке постійно піклується про свій розвиток і адаптується до потреб наших клієнтів і співробітників. У нас найсучасніша на ринку система управління замовленнями, яка дуже зручна для водіїв таксі.
У Беру Таксі клієнти можуть замовляти поїздки як по телефону, так і за допомогою мобільного додатку, що ще більше збільшує кількість замовлень для наших водіїв. У Беру Таксі ми віримо, що саме люди створюють бренд, тому ми робимо все можливе, щоб забезпечити нашим водіям привабливі умови роботи і приємну дружню атмосферу.

Щоб стати хорошим водієм таксі, Ви повинні бути перш за все відкритою людиною. Варто знати, що в даний час робота водія таксі полягає не тільки в перевезенні пасажирів з пункту А в пункт Б. Сьогодні компанії таксі пропонують клієнтам набагато більше. Ряд додаткових послуг, доступних в Беру Таксі - це не тільки зручність для пасажирів, але і можливості для розвитку і диверсифікації роботи наших водіїв. У нашому таксі, Ви не будете нудьгувати через брак замовлень!

Клієнти нашого таксі можуть замовити покупки з доставкою за вказаною адресою. Водієві таксі може бути запропоновано купити кілька продуктів в найближчому продуктовому магазині і доставити їх покупцеві. Зрозуміло, плата за цю послугу вище, ніж за традиційну поїздку.
Водії таксі часто перевозять посилку замість пасажира. Для зайнятих клієнтів така послуга є великою зручністю, а для наших таксистів ще одна можливість збільшити свій заробіток. Водій доставляє посилку за вказаною адресою, але не зобов'язаний доставляти її до дверей. Це робиться за додаткову плату.

Водії таксі також можуть виконувати замовлення на супровід автомобіля клієнта. Цей вид послуг найчастіше замовляють ввечері або вночі. Хоча повернення автомобіля клієнта вимагає декількох додаткових логістичних операцій, це дуже вигідно для водія. Крім того, люди, які задоволені цією послугою, часто повертаються в наше таксі для повторного замовлення супроводу автомобілів або інших послуг.
У нашому таксі також замовляють послугу запуску автомобіля з розрядженою батареєю. Клієнти часто користуються цією послугою, особливо коли їм потрібно швидке вирішення даної проблеми. Водії таксі також цінують такі замовлення як можливість продемонструвати і урізноманітнити свою роботу.

Водій таксі повинен бути відповідальним. Зрештою, він приймає пасажирів, які очікують комфортної їзди. Таксист Беру Таксі повинен знати і застосовувати правила безпечного водіння. Це дуже важливо при поїздках по великих містах, де рух на дорогах досить висока. Також важливо, щоб водій таксі був спокійним і стресостійким людиною, що дозволить йому спокійно впоратися зі складною ситуацією на дорозі.
Не можна приховувати, що робота таксиста вимагає контакту з людьми. Розмови з клієнтами для багатьох водіїв Беру Таксі є одним з найбільших переваг роботи. Щоб отримувати задоволення від роботи таксиста, потрібно насолоджуватися спілкуванням з людьми. Корисно під час водіння таксі також красномовність і вміння вести легкий, невимушена розмова. Потрібно знати, які теми можна говорити в таксі, а які краще уникати.
Ідеальний водій таксі - це людина, яка добре знає місто і його околиці. Кандидат в водія таксі повинен вміти легко визначати найбільш вигідний маршрут між двома точками на карті. Клієнти також цінують рекомендації водіїв таксі про хороших готелях, цікавих пам'ятках і найважливіших пам'ятках міста.