Дешевое такси

Заявка на роботу в таксі

Телефонуйте за номером або заповніть онлайн форму справа.(066)-474-10-11

Завантажити додаток на телефон системи Аndroid


Завантажити

Або введіть посилання в браузере свого телефону


beru-taxi.com.ua/xtaxi.apk

Робота в таксі на своєму авто

Робота в таксі на своєму авто Вам дасть замовлення у Вашому районі розташування, Ви платите тільки фіксовану ставку за замовлення. Для влаштування на роботу в таксі "Беру Таксі" потрібно мати водійський стаж і авто у хорошому стані.

Переваги роботи в нашому таксі

Робота в таксі на своєму авто


Беру Таксі - це таксі, яке постійно піклується про свій розвиток і адаптується до потреб наших клієнтів і співробітників. У нас найсучасніша на ринку система управління замовленнями, яка дуже зручна для водіїв таксі.
У Беру Таксі клієнти можуть замовляти поїздки як по телефону, так і за допомогою мобільного додатку, що ще більше збільшує кількість замовлень для наших водіїв. У Беру Таксі ми віримо, що саме люди створюють бренд, тому ми робимо все можливе, щоб забезпечити нашим водіям привабливі умови роботи і приємну дружню атмосферу.

Щоб стати хорошим водієм таксі, Ви повинні бути перш за все відкритою людиною. Варто знати, що в даний час робота водія таксі полягає не тільки в перевезенні пасажирів з пункту А в пункт Б. Сьогодні компанії таксі пропонують клієнтам набагато більше. Ряд додаткових послуг, доступних в Беру Таксі - це не тільки зручність для пасажирів, але і можливості для розвитку і диверсифікації роботи наших водіїв. У нашому таксі, Ви не будете нудьгувати через брак замовлень!

Клієнти нашого таксі можуть замовити покупки з доставкою за вказаною адресою. Водієві таксі може бути запропоновано купити кілька продуктів в найближчому продуктовому магазині і доставити їх покупцеві. Зрозуміло, плата за цю послугу вище, ніж за традиційну поїздку.
Водії таксі часто перевозять посилку замість пасажира. Для зайнятих клієнтів така послуга є великою зручністю, а для наших таксистів ще одна можливість збільшити свій заробіток. Водій доставляє посилку за вказаною адресою, але не зобов'язаний доставляти її до дверей. Це робиться за додаткову плату.

Водії таксі також можуть виконувати замовлення на супровід автомобіля клієнта. Цей вид послуг найчастіше замовляють ввечері або вночі. Хоча повернення автомобіля клієнта вимагає декількох додаткових логістичних операцій, це дуже вигідно для водія. Крім того, люди, які задоволені цією послугою, часто повертаються в наше таксі для повторного замовлення супроводу автомобілів або інших послуг.
У нашому таксі також замовляють послугу запуску автомобіля з розрядженою батареєю. Клієнти часто користуються цією послугою, особливо коли їм потрібно швидке вирішення даної проблеми. Водії таксі також цінують такі замовлення як можливість продемонструвати і урізноманітнити свою роботу.

Водій таксі повинен бути відповідальним. Зрештою, він приймає пасажирів, які очікують комфортної їзди. Таксист Беру Таксі повинен знати і застосовувати правила безпечного водіння. Це дуже важливо при поїздках по великих містах, де рух на дорогах досить висока. Також важливо, щоб водій таксі був спокійним і стресостійким людиною, що дозволить йому спокійно впоратися зі складною ситуацією на дорозі.
Не можна приховувати, що робота таксиста вимагає контакту з людьми. Розмови з клієнтами для багатьох водіїв Беру Таксі є одним з найбільших переваг роботи. Щоб отримувати задоволення від роботи таксиста, потрібно насолоджуватися спілкуванням з людьми. Корисно під час водіння таксі також красномовність і вміння вести легкий, невимушена розмова. Потрібно знати, які теми можна говорити в таксі, а які краще уникати.
Ідеальний водій таксі - це людина, яка добре знає місто і його околиці. Кандидат в водія таксі повинен вміти легко визначати найбільш вигідний маршрут між двома точками на карті. Клієнти також цінують рекомендації водіїв таксі про хороших готелях, цікавих пам'ятках і найважливіших пам'ятках міста.