Тверезий водій

Замовлення онлайн послуги тверезий водій
завжди дешевше ніж дзвонити!

Тверезий водій - це гарант Вашої безпеки


Навіщо ризикувати своїми правами, цілісністю авто та, звичайно, власним життям та життями інших людей, керуючи транспортним засобом, перебуваючи у стані алкогольного сп'яніння? Дуже просто виключити всі ризики – досить просто зателефонувати нам як мінімум, щоб проконсультуватися. А як максимум – замовити послугу водія на власний автомобіль. Якщо страховка закрита, то можливий штраф, який ми повністю беремо на себе. Якщо ж у Вас є розширений поліс ОСАЦВ, то проблем взагалі ніяких не передбачається плюс ми зможемо надати послуги без Вашої особистої присутності. Наприклад: відвезти гостей після свята; відігнати автомобіль на ТО і пригнати назад у потрібне місце, когось зустріти в аеропорту тощо.

Розумне рішення за розумні гроші


Сервіс тверезий водій від служби "Беру Таксі" - це дуже дешевий спосіб взяти водія в оренду, щоб Вам була надана послуга водія з оплатою по годинах. Тепер, коли Ви знаходитесь на Дні Народження або на пікніку, відпочиваєте в нічному клубі або просто розслабляєтеся в ресторані, зовсім не обов'язково пити лише сік або мінералку. І не треба залишати веселу компанію - спокійно випивайте і продовжуйте відпочивати, не переживаючи про зворотний шлях додому і нав'язливі думки про поліцейського патруля. Для Вашої абсолютної зручності та повноцінної насолоди життям і існує наш професійний сервіс – перегін автомобіля професійним шофером. Ми цінуємо нашу чесну репутацію, для нас важливий абсолютно кожен клієнт!

Працюємо цілодобово саме для Вас


Ми готові надати послуги з перегону автомобіля у будь-який час. Викликайте водія зручним для Вас способом, дуже дешево вдень чи вночі, наш співробітник приїде протягом найближчих 30 хвилин. "Беру Таксі" надає послугу тверезий водій – перегін машин усіх марок та моделей, навіть вантажних. Повна гарантія безпеки наших клієнтів, безпека дорученого транспорту. Наш співробітник – це Ваш тверезий водій на потрібний час, від години до цілого дня. У будь-яку погоду, за будь-якою адресою в місті чи області, за кермо авто економ класу чи преміум - ми з легкістю допоможемо Вам. Ми завжди несемо повну відповідальність за довірений нам автомобіль, а Ви просто веселитесь та насолоджуйтесь!