Міжміські подорожі

Замовлення онлайн міжміської поїздки
завжди дешевше ніж дзвонити!

Якщо має бути далека поїздка, ви можете замовити дешеве таксі міжмісто. Служба «Беру Такі» надає послугу «таксі міжмісто» за найнижчими тарифами.

Яке вибрати таксі міжгородом?

Звернувшись заздалегідь до нашої диспетчерської служби, ви зможете забронювати транспорт з урахуванням кількості пасажирів, багажу, мети подорожі та бюджету. На замовлення таксі міжмісто виїжджають нові сучасні іномарки різних класів, не старших 3 років.

Для корпоративних виїзних заходів та екскурсійних турів підійде недороге міжміське таксі - мікроавтобус, у якому зручно розмістяться до 20 осіб. Для невеликої компанії пасажирів краще замовити таксі з кузовом «універсал», в якому поміститься негабаритний вантаж.

Потрібне міжміське транспортування домашніх тварин у салоні автомобіля? Хорошим рішенням буде виклик таксі мінівен. Послугами нашої компанії користуються керівники фірм та підприємці, які вважають за краще їздити на важливі переговори до заміських населених пунктів бізнес-класом. Для вимогливих клієнтів ми готові надати презентабельні машини на найвигідніших умовах.

Основні переваги нашої служби при оформленні замовлень таксі у міжмісто

Гарантуємо швидку подачу автомобіля в будь-який час доби за вказаною адресою.
Усі транспортні засоби знаходяться в ідеальному технічному стані, оскільки регулярно проходять детальну перевірку.
Ми приймаємо до штату лише досвідчених водіїв зі стажем більше 5 років.
Низька вартість таксі у міжмісто, діють фіксовані ціни.
Наші співробітники подбають про вашу безпеку, забезпечать безпеку вашій дитині. Для малолітніх пасажирів встановлюються дитячі крісла або бустери в залежності від віку.

Для яких цілей найчастіше замовляють міжміське таксі?

Якщо Ваш літак прилетів до аеропорту, поїзд прибув ж. д. вокзал і трансфер на легковому автомобілі в інше місто, буде потрібна послуга замовлення таксі. Оформивши додаткову послугу «зустріч з табличкою», будьте впевнені, водій зустріне вас при виході з терміналу або біля вагона поїзда та довезе до місця призначення швидко та безпечно.
Організувати корпоративні пасажирські перевезення у відрядження або на відпочинок можливо, замовивши таксі міжмісто.
Якщо необхідно здійснити міжміські поїздки на таксі до найближчих областей і через кілька годин вирушити у зворотну дорогу.
За допомогою таксі міжмісто доставити термінові документи вашим діловим партнерам.

Ми рекомендуємо робити попереднє замовлення міжміського таксі, щоб до призначеної дати водій зміг відпочити і приготуватися до тривалої поїздки.

Замовити міжміське таксі, можна зателефонувавши (066)-625-55-71, (093)-625-55-71, (098)-625-55-71 або залишивши ОНЛАЙН-заявку на сайті.