Замовлення таксі онлайн
завжди дешевше ніж дзвонити!

Замовити таксі онлайн на нашому сайті, можна дуже швидко. Зручна форма замовлення онлайн таксі Вам у цьому допоможе. За умовчанням, у формі замовлення стоїть місто Київ, але натиснувши на селектор, Ви можете обрати місто, в якому Ви знаходитесь, наше таксі працює по всіх великих містах України.

В онлайн формі замовлення таксі, Вам потрібно вказати Ваш номер телефону, місто та адресу, за якою Ви очікуєте приїзду машини. Далі Вам потрібно вказати адресу, куди Ви хочете поїхати, так само якщо Ваша поїздка зі складним маршрутом, то Ви можете додати по черговості кілька адрес або активувати кнопку - ПО МІСТО і в процесі поїздки Ви уточните водію за якими адресами проходитиме маршрут.
Наша форма замовлення таксі онлайн не обмежується цими пунктами. Для Вашої зручності, Ви можете вказати клас потрібного Вам автомобіля, це економ клас, стандарт, мікроавтобус, комфорт або бізнес клас автомобіля.

Окрім вищезазначених опцій нашої форми замовлення таксі онлайн, Ви можете активувати кнопку з додатковими опціями і Вам відкриється додаткове меню, в якому, Ви можете відзначити, що це буде попереднє замовлення таксі онлайн на конкретну дату та час, відзначити , Що оплата буде з Вашого балансу з мобільного додатка. При завантаженні та встановлення собі на телефон нашого мобільного додатка “Беру Таксі”, ви реєструєтеся в ньому і у Вас буде вкладка, де буде Ваш баланс, який Ви можете поповнити карткою, з нього та будуть списані кошти.

Також можете відзначити, що оплата буде на картку водію. Можливостей оплати замовленого онлайн таксі на сьогоднішній день дуже багато, це зроблено для зручності наших клієнтів і звичайно ж оплату готівкою ніхто не скасовував.

Крім цього, додатково, в нашій формі замовлення таксі онлайн, Ви можете відзначити, що водій повинен приїхати з проводами для запуску двигуна Вашого автомобіля, мати порожній багажник, що Ви будете з дитиною або це буде перевезення тварини . Ми постаралися в нашій формі замовлення таксі онлайн, передбачити всі нюанси, пов'язані з поїздкою. Якщо чогось у формі замовлення немає, то це завжди можна обговорити з водієм і вирішити.

У багатьох ситуаціях набагато зручніше замовити таксі онлайн через форму замовлення, ніж по телефону, наприклад, перебуваючи в шумному приміщенні або в місці, де потрібно дотримуватися тиші.

У мобільному додатку, можна бачити на карті, де знаходиться ваш автомобіль в реальному часі, є можливість вибрати водія та авто для поїздки за відгуками, бачити докладну інформацію про автомобіль та водія, який вас везти, Ви можете оцінювати якість поїздки та рівень обслуговування, повідомити про це інших користувачів, тим самим впливаючи на рейтинг водія.

Завантажити мобільний додаток для замовлення таксі онлайн, Ви можете натиснувши кнопку нижче, в залежності від операційної системи Вашого телефону.
 
Дешевое-такси-киев-1
Заказать такси киев