Таксі в аеропорт

Замовлення онлайн таксі в аеропорт
завжди дешевше, ніж дзвонити!

Замовленням таксі або з аеропорту користуються все більше і більше людей. Авіа-транспорт, працює за точним графіком і запізнитися на літак, це означає пропустити свій рейс, тому, в 99% випадків, люди добираються до аеропорту саме на таксі, замовивши його заздалегідь.

Беру Таксі дуже уважно ставляться до будь-яких замовлень, але особливо замовлень таксі в аеропорт, розуміючи всю відповідальність такого замовлення. Виїжджати на таксі в аеропорт давно не забаганка, а справжня традиція. Бажання замовити машину зумовлено насамперед зручністю, непорівнянною з переміщенням на громадському транспорті. А іноді й неможливістю здійснити таке переміщення, наприклад, уночі.

Не сперечаємося, хочеться помчати на таксі в аеропорт дешево та зі смаком. Навіщо переплачувати, по суті, за те саме? Наші тарифи знаходяться у нижньому ціновому сегменті та безперечно сподобаються будь-яким пасажирам.

Замовити таксі в аеропорт можна кількома способами:

  • Зателефонувати за будь-яким вказаним на сайті номером телефону – (066)-625-55-71, (093)-625-55-71, (098)-625-55-71. Це найпростіший спосіб. Диспетчер підкаже інформацію про подорож;
  • Заповнити форму онлайн заявки. Ідеально підійде людям, які зараз перебувають у шумному приміщенні, закордоном або в роумінгу.

Декілька основних моментів:

  • Низькі ціни. Вам завжди в асортименті найнижчі фіксовані тарифи в аеропорт. Упевнені, вони припадуть Вам до смаку;
  • Ввічливі водії. Допомога із багажем входити у вартість;
  • Цілодобова робота. Наші працівники моніторять ваше замовлення 24 години на добу та готові до будь-якої ситуації;
  • Способи оплати. Крім оплати готівкою водієві в кінці поїздки, ми приймаємо оплату банківською карткою.

У нашій службі таксі є автомобілі за Вашими потребами, легкові стандарт класу, таксі бізнес класу, мінівени для невеликих груп, а також є можливість замовити мікроавтобус для 10 осіб з багажем.

На закінчення, скажімо: замовити таксі в аеропорт служби Беру Таксі, буде відмінним способом почати поїздку. Не важливо, чи збираєтеся ви на відпочинок, у відрядження або у світову подорож, замовляючи машину в нашій фірмі, ви завжди залишитеся задоволені. Ми самі користуємося нашими послугами за першої потреби, тому з гордістю їх рекомендуємо!