Таксі в Херсоні
02.07.2021
Таксі в Бучі – послуга, яка цікавить людей все більше і більше.
21.07.2021

Замовлення таксі онлайн
завжди дешевше ніж дзвонити!

Часи, коли доводилося шукати таксі на вулицях Києва, пройшли. Нам також не потрібно нікуди дзвонити і чекати, поки служба таксі в Києві знайде час обслужити нас. Нам навіть не потрібно мати при собі гроші. Досить завантажити додаток Беру Таксі, щоб швидко замовити автомобільний транспорт та ліцензоване таксі, під’їде до Вас за вказаною в додатку адресою.
Немає нічого складного в тому, щоб замовити таксі в Києві по телефону або знайти їх на вулиці. Однак Вам не завжди вдається зателефонувати хоча б через те, що Ви перебуваєте в кінотеатрі або громадському транспорті. Чи не в кожному таксі Києва є картковий термінал і якщо у вас немає з собою готівки, виникнуть складності з розрахунком. Напевно у кожного з нас була ситуація, коли замість гарного оператора, зателефонувавши в таксопарк, ми чули нескінченне повідомлення «будь ласка, залишайтеся на лінії, всі наші оператори зайняті». За допомогою нашого мобільного застосування, Ви замовите поїздку на автомобілі всього декількома дотиками пальця. Не чекаючи підключення, без будь-яких інших складнощів. У більшості випадків Вам навіть не потрібно мати при собі готівку або платіжну карту, досить самого телефону.

Замовляючи таксі в Києві через додаток, Ви побачите на екрані розрахунок поїздки, марку машини, час прибуття на адресу. Досить підтвердити Ваше місце розташування, вказане на карті, ввести адресу призначення і почекати (кілька секунд) підтвердження замовлення. У нас також є можливість набагато більшого вибору: ми можемо вибрати тип автомобіля, адаптований до кількості мандрівників, тип багажника, вказати, що Вам потрібен термінал, оплата картою, перевозити домашню тварину або що Вам потрібен кондиціонер. Ви можете скасувати замовлення таксі в Києві в будь-який момент.

Недороге таксі в Києві!

Беру Таксі Київ – це корпорація з багаторічним досвідом, що спеціалізується на перевезеннях фізичних осіб, перевезення багажу і транспортних послугах для компаній. Якщо ви шукаєте зручне і дешеве ТАКСІ в Києві – скористайтеся нашою пропозицією! Для зручності наших клієнтів ми надаємо всі послуги 24 години на добу, 7 днів на тиждень.

Крім індивідуального транспорту, ми також пропонуємо груповий транспорт. Ми надаємо послуги сучасними автобусами та комфортабельними мікроавтобусами.
У спектр послуг таксі в Києві входять:

• таксі для компаній і індивідуальних клієнтів,
• транспортування багажу,
• доставка покупок і кур’єрських посилок,
• постійні трансфери в аеропорт,
• обслуговування спеціальних заходів.

Гарантуємо своєчасне проїзд, проїзд з водіями, які знають топографію міста, а також комфортні умови проїзду. Найчастіше ми надаємо послуги в області пасажирських і вантажних перевезень в Києві, але ми також працюємо і за межами міста.

Запрошуємо вас замовити зручне і дешеве ТАКСІ в Києві Беру Таксі! Зробити це можна за телефоном, в додатку або на нашому сайті.